MOTYW - Ognisko Edukacji Twórczej - nauka gry na gitarze i keyboardzie - Łódź i okolice
Motyw - Ognisko Edukacji Twórczej Skontaktuj się z nami!

polski | english
Strona główna
Kim jesteśmy?
Jak uczymy?
Co gramy?
Co nowego?
Zacznij grać!
Cennik
Kontakt
Co gramy?

Już dobrych parę lat temu doszliśmy do przekonania, że nie ma potrzeby i nie należy z każdym kolejnym pokoleniem uczniów zaczynać nauki gry z tego samego punktu, od tych samych utworów, często już zapomnianych, obcych stylistycznie, na których my w młodości zdobywaliśmy naszą muzyczną wiedzę. Muzyka ewoluuje, powstają nowe piosenki i całe nowe kierunki muzyczne, a każde pokolenie, ba! każdy kolejny rocznik, ma prawo do własnych gustów! Jedno wszelako jest niezmienne - entuzjazm młodych do wszystkiego, co nowe!

A my? My nie tylko akceptujemy, ale i cieszymy się tą sytuacją!

         wibrujące głośniki gif        magnetofon analogowy gif       wibrujące głośniki 2

Zawsze w bieżącej ofercie show biznesu znajdzie się jakiś aktualnie modny „kawałek”, który słychać z każdego okna, a który da się włączyć do naszego repertuaru, nierzadko nawet na samym początku nauki! Nasza głowa w tym, żeby takim utworkom nadać walor dydaktyczny (primum non nocere!), z nich stworzyć pożyteczny (a przy tym jakże przyjemny!), materiał do muzykowania dla młodego adepta sztuki wykonawczej - my to umiemy!

Jak widać, sięgamy po każdy rodzaj muzyki, a nawet po każdy rodzaj sztuki estradowej:)


Przy okazji do wszystkich naszych uczniów zwracamy się z apelem: doręczajcie nam Wasze propozycje repertuarowe - „zarzućcie” nas waszymi mp-trójkami! Czy KAZDY taki utworek opracujemy dla was do grania? Prawie... Trochę gorzej jest bowiem, gdy piosenka np. nie ma melodii, bo jest rapem, ale niczego z góry nie skreślamy!

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem instrumentu, możemy ci w tym pomóc. Nasze porady znajdziesz tutaj...
Gitara klasyczna
© Copyright 2007 MikiDesign.
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.